O nas

„Ponadprzeciętny zysk przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka”

Dom Finansowo-Inwestycyjny FILAR sp. z o.o. został powołany w 2014 roku. Jesteśmy grupą ludzi z pasją tworzenia nowych rozwiązań inwestycyjno-finansowych w oparciu o solidne, klasyczne podstawy. Wśród nas są finansiści, doradcy kredytowi, analitycy, prawnicy, inwestorzy a także biznesmeni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracowaliśmy przy wielu prestiżowych projektach inwestycyjno-finansowych których łączna suma znacznie przekroczyła sto milionów zł. Wspólnie z naszymi partnerami budujemy portfele inwestycyjne złożone z różnych klas aktywów z ponad przeciętnym zwrotem z inwestycji.

„Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu” – to stare przysłowie można odnieść do naszej troski o powierzony kapitał.
Priorytetem naszych działań jest przede wszystkim minimalizacja ryzyka związanego z inwestycją oraz ponadprzeciętny zysk z inwestycji. Nie interesują nas „złote gołębie” wabiące gdzieś z dachu ulotną obietnicą wysokiego zysku.

Wymagamy ochrony kapitału.
Nasi partnerzy dobrze o tym wiedzą dlatego przygotowują nam jedynie takie produkty które spełniają nasze oczekiwania. Są to np. inwestycje mezzanine – dobrze zabezpieczone majątkiem spółki, inwestycje deweloperskie zabezpieczone nieruchomościami oraz inne które są w stanie zapewnić zwrot kapitału wraz z należnym zyskiem.

Dom Finansowo-Inwestycyjny Filar często występuje również jako inwestor. Angażując własne środki w te same przedsięwzięcia co nasi inwestorzy. Ponosimy wspólnie ryzyko inwestycyjne. Kiedy zyskujemy, to również wspólnie.

Doświadczenie zebrane podczas pracy w sektorach Private Banking, Investment Banking oraz bankowości korporacyjnej w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw umożliwia głębsze zrozumienie potrzeb związanych z ochroną i właściwym obrotem kapitału.

Nie pracujemy sami, na codzień wspierają nas partnerzy; to licencjonowani doradcy inwestycyjni, kredytowi, biznesowymi. Ściśle współpracujemy również z funduszami typu Private Equity, Venture Capital, licznymi Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych i bankami.

Wszyscy pracujemy z pasją skupiając produkty inwestycyjne najlepszej jakości, nie zapominając o naszym motto które raz jeszcze przypominamy: „Ponadprzeciętny zysk przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka”

Dla Pośredników Kredytowych

Zapraszamy do współpracy Pośrednictwa Kredytowe z całej Polski.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania finansowe, uzupełniające ofertę bankową.

Główne cechy naszych produktów:

Przykłady Realizacji Pożyczkowo-Inwestycyjnych

Kalkulator/Wnioski