Inwestycje mezzanine – zabezpieczone nieruchomością

Polecane szczególnie jako fundament bezpiecznych portfeli inwestycyjnych.

Jest to ulubiona forma inwestorów ceniących sobie ponadprzeciętne bezpieczeństwo oraz ponadprzeciętne zyski. Inwestycje typu Mezzanine umożliwiają zabezpieczenie się na majątku spółki (np. nieruchomościach) ta forma staje się obecnie coraz bardziej popularna.

Fizyczne zabezpieczenie na nieruchomościach jest formą bardzo pożądaną przez inwestorów ponieważ w najwyższym stopniu chroni ich kapitał. Zabezpieczenie na nieruchomości w znacznej mierze chroni przed wszelkiego rodzaju wahaniami rynkowymi, nieprzewidywalnością jutra.

DFI FILAR Sp. z o.o. często występuje w roli współinwestora. Interesują nas przedsięwzięcia zabezpieczone nieruchomością.

Wśród portfeli funduszy inwestycyjnych oraz inwestorów prywatnych zawsze mile widziane są dobrze zabezpieczone przedsięwzięcia, nie tylko zapewniające, ale poprzez nieruchomość gwarantujące ochronę kapitału.

Kolejnym parametrem jakościowym takich inwestycji jest współczynnik LTV (stosunek wysokości inwestycji do wartości nieruchomości). Przedsięwzięcia charakteryzujące się LTV poniżej 70 – 60% uważane są powszechnie jako bezpieczne.

Czas inwestycji od 6 mies do 10 lat.

Zysk od 5 do 15%.

Dla Pośredników Kredytowych

Zapraszamy do współpracy Pośrednictwa Kredytowe z całej Polski.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania finansowe, uzupełniające ofertę bankową.

Główne cechy naszych produktów:

Przykłady Realizacji Pożyczkowo-Inwestycyjnych

Kalkulator/Wnioski